שירות (עסק) - ד''ר אילן דיין

תחום: תכנון אסטרטגי ופיתוח ארגוני
שם הספק: שירות (עסק) - ד''ר אילן דיין
תיאור: יועץ ארגוני בכיר ומנחה קבוצות, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, פיתוח ארגוני וליווי מנהלים בכל רמות הארגון. בעל התמחות והכשרה בתחומי הייעוץ האישי, פיתוח מנהלים, ייעוץ צוותי והנחיית קבוצות. משמש כמרצה במספר אוניברסיטאות במקביל לעבודת הייעוץ
פירוט שירותים:

יעוץ ארגוני ופיתוח מנהלים:

חשיבה ותכנון אסטרטגי בסביבה דינמית - אימון למנהלים ולהנהלות במטרתה ליישם כלים ותהליכים של חשיבה ותכנון אסטרטגי מתמשכים המותאמים לארגון.

פיתוח מנהיגות - תהליך המשלב מספר מתודות לפיתוח מנהלים בארגון, חלקן בעבודה קבוצתית וחלקן בעבודה אישית כמו: ליווי אישי, ייעוץ אישי, חניכה (Coaching) וניתוח מהלכי עבודה (Pad). הליווי הקבוצתי שם דגש על המעבר מניהול של בודדים לפעולה כצוות ניהולי הממוקד בהשגת המטרות הארגוניות. ניתן דגש גם להכשרה וליווי בהתמודדות עם השתלבות אוכלוסיות שונות ומגוונות בארגון.

למידה ארגונית ואישית - תהליך ייעוצי לפיתוח אפיקי למידה בארגון לפי מודל המתבסס על מתודת התחקיר בחיל האוויר ועבודת גופי פיתוח טכנולוגיים. התהליך מיועד לסייע בהתמודדות ארגונית עם הדילמות והקשיים ביישום תהליכי הלמידה, תוך התייחסות לגורמים הבולמים למידה.

עבודה צוותית - תהליך שמטרתו חידוד משמעותה של עבודת הצוות לפי מודל עבודה המבוסס על עבודה עם צוותי אוויר, צוותי הצלה וצוותי פיתוח טכנולוגי. התהליך מותאם לתרבות הארגון, רמת הבכירות של חברי הצוות ומשימתם.

 

עלות שרותים: תעריף המתבסס על תעריף נציבות שירות המדינה, לא כולל מע''מ, נסיעות וביטול זמן. תמחור סופי יקבע לפי היקף הפעילות
אזור פעילות: כל הארץ
איש קשר: אילן דיין
כתובת: ת.ד. 182 מבשרת ציון
טלפון: 052-2246250
דואר אלקטרוני: iland.org@gmail.com
כתובת אתר אינטרנט: http://www.elipsa.org/
שם ממליץ: גב' רעיה לוי גודמן, מנהלת אגף חינוך מיוחד, לשעבר מנהלת מתי''א אית''ן
תיאור הניסיון: ליווי תהליך פיתוח אסטרטגי במתי"א
מילות מפתח:
ד''ר אילן דיין
כלים