שיתופים - ועד מנהל 


חברי הוועד המנהל של שיתופים

חברי הוועד המנהל

חברי הוועד


רוני דואק

רוני דואק

יו"ר שיתופים. איש עסקים, מייסד ויו"ר "ציונות 2000 – לאחריות חברתית", ארגון חברתי אשר שם לו למטרה לפתח תרבות של אחריות חברתית בקרב הקהילה האזרחית והעסקית בישראל. בשנת 1998 זכה מר דואק ב-"אות הנשיא למתנדב" עבור תרומתו לקהילה ובשנת 2004 מונה על-ידי ראש הממשלה אריאל שרון ליושב ראש מועצת הרשות הלאומית למלחמה בסמים. כמו כן, שימש רוני כיושב ראש משותף לוועדה המייעצת של UJC ישראל ומכהן מזה למעלה מעשור כחבר הוועד המנהל של קרן רש"י. משנת 2006 רוני דואק מכהן כיו"ר "שיתופים – לקידום החברה האזרחית". במסגרת חגיגות השישים למדינת ישראל, נבחר להדליק משואה בטקס הממלכתי בערב יום העצמאות.

איל מלמד

איל מלמד

מבעלי ומנהלי "מי גולן אנרגיית רוח בע"מ", החברה המובילה לייצור חשמל מאנרגית רוח בישראל. שירת כראש האגף לקשרי חוץ ולשיתוף פעולה בינלאומי במשרד רוה"מ. מר מלמד הינו בעל בעל תואר ראשון בכלכלה, מאוניברסיטת ת"א ובוגר קורסי ניהול בבית-הספר למנהל עסקים על-שם "רקנאטי" באוניברסיטת ת"א.

איציק תורג'מן

איציק תורג'מן

איציק כיהן כמנכ"ל קרן רש"י משנת 2012 ועד 2016. הוא הצטרף לקרן בשנת 2008, לאחר קריירה רבת שנים ורב הישגים בצה"ל. במסגרת עבודתו בצבא, הוא ייסד וניהל את "עתידים", תוכנית אשר מאתרת תלמידים בפריפריה שהם בעלי פוטנציאל גבוה ומלווה אותם במהלך לימודיהם האקדמיים. כמהנדס אלקטרוניקה בהכשרתו, הוא מילא בעבר תפקידים שונים ביחידת המו"פ של חיל המודיעין. איציק קיבל את פרס ביטחון ישראל בשנת 1988 ואת פרס ראש אמ"ן לחשיבה יוצרת ב-1999. בשנת 2003 הוענק לו תואר עמית כבוד מטעם הטכניון. 

בקי כספי

בקי כספי

סגנית נשיא בכירה לפעילות הגלובלית של הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה, כמו גם המנכ"לית של המשרד הישראלי של JFNA מאז 2007. במסגרת זו, בקי מובילה את הצוות המשמש כעיניים ואוזניים – ולעתים קרובות גם הקול – של יהדות צפון אמריקה ותנועת הפדרציה בישראל. בקי מפקחת על מאות פרויקטים, משימות ופעילויות של הפדרציות בישראל, מנהלת את לוח התכנון הגלובלי של JFNA ומובילה את הקשר עם שותפיה ההיסטוריים של JFNA, מייצגת את הארגון בציבור הישראלי ובכלי התקשורת בישראל, ומקיימת קשר ישיר ומתמשך עם ממשלת ישראל. לפני שהצטרפה ל-JFNA עבדה בקי במשך 16 שנים בארגון הג'וינט האמריקאי. בין תפקידיה בג'וינט שימשה כדירקטורית בכירה לפיתוח משאבי אנוש בעולם, סגן מנהלת ליחסים בינלאומיים, ומנהלת משאבי אנוש ואדמיניסטרציה של מכון מאיירס ברוקדייל. בקי היא האישה הראשונה שמונתה לצוות הניהול הבכיר הגלובלי של הג'וינט. יש לה רקע נרחב בניהול תפעולי, משאבי אנוש ופיתוח משאבים פיננסיים. בקי אוהבת ארכיאולוגיה ומנגנת באבוב בתזמורת, נשואה ואם לשלושה ילדים וגרה במוצא עילית.

הוברט לוואן

הוברט לוואן

הוברט לוואן עומד בראש קרן רש"י כנשיאּ ומוביל אותה מאז הקמתה בשנת 1984. הוא משמש גם כסגן נשיא של אליאנס העולמי וחבר בהנהלת כי"ח ישראל. במהלך הקריירה המקצועית שלו כיהן הוברט כמנכ"ל של חברת השקעות צרפתית והיה חבר בוועד המנהל של חברת המים המינרלים פרייה.

חגית בכר

חגית בכר

עורכת דין בהכשרתה, בשנים האחרונות משתתפת בהתנדבות בניהול עמותות ("חינוך לפסגות", "העמותה לילדים בסיכון", "ציונות 2000") ויועצת בהתנדבות לחברות בתחום התרומה לקהילה. בעלת תואר ראשון במשפטים מן האוניברסיטה העברית בירושלים וסיימה לאחרונה תואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב.

יהודית יובל רקנאטי

יהודית יובל רקנאטי

יהודית יובל רקנאטי היא יזמית ופעילה חברתית מובילה, המחויבת לחוסנה של החברה הישראלית. בשנת 1998, יחד עם ד"ר יוסי הדר ז"ל, ייסדה את עמותת נט"ל – נפגעי טראומה על רקע לאומי. מאז ועד היום, מכהנת  כיו"ר פעילה. ב-2004 , יחד עם בעלה המנוח, ד"ר ישראל (רולי) יובל ושלוש בנותיהם, ייסדה קרן משפחתית פילנתרופית – קרן גנדיר, שהוקמה מתוך רצון לסייע בחיזוק חוסנה של החברה הישראלית תוך התמקדות בתמיכה וטיפוח של ארגוני החברה האזרחית ומתן דגש על קידום צעירים בישראל. חברה פעילה בקבוצת "יכולים נותנים" – יוזמה לקידום הפילנתרופיה בישראל, בארגון  JFN – Jewish Funders Network, חברה בארגון "אריה יהודה ישראל" (לקידום פילנתרופיה של נשים),  וחברה בהנהלות של מספר ארגונים ( מוזיאון ישראל, קרן יה"ל ,האוניברסיטה העברית בירושלים,  אוניברסיטת תל אביב).  אמא לשלוש בנות וסבתא ל-7 נכדים.

מיכל כהן

מיכל כהן

מיכל כהן שימשה מנכ"לית משרד החינוך במשך כארבע שנים לאחר שמילאה שורה של תפקידים בשירות הציבורי-חינוכי, בהם סמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי, סמנכ"לית בכירה ומנהלת מנהל משאבי אנוש ועוד. במהלך הקריירה הציבורית שלה הובילה מיכל מהלכים רחבי היקף, רפורמות מבניות ופדגוגיות משמעותיות, הסכמי שכר ויוזמות חדשניות ביניהם: רפורמת "למידה משמעותית" והטמעת רפורמות החינוך "עוז לתמורה" ו"אופק חדש", והובלת המהלך לצמצום פערים במערכת החינוך והנהגת תקצוב דיפרנציאלי. למיכל תואר שני בחינוך של האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ותעודת ייעוץ ארגוני למערכות חינוך מאוניברסיטת תל אביב. 

מריוס נכט

מריוס נכט

מריוס נכט הוא איש עסקים ישראלי. בשנת 1990 הקים עם שותפים נוספים את חברת אבטחת המידע "צ'ק פוינט", ובה משמש כיום כסגן נשיא בכיר וסגן יו"ר הדירקטוריון. נכט הוא בוגר תוכנית תלפיות של צה"ל במסגרתה סיים לימודי תואר ראשון בהצטיינות בפיזיקה ומתמטיקה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן לנכט תואר שני בהנדסת חשמל ומערכות תקשורת מאוניברסיטת תל אביב.

ד''ר נעמה מירן

ד"ר נעמה מירן

מנכ"לית קרן גנדיר, קרן משפחתית ישראלית. חברת דירקטוריון בשיתופים, ובקרן מהלך. פסיכולוגית ארגונית בהכשרתה ובעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. בעבר- מרצה באוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה, מרצה באוניברסיטת בן גוריון בנגב במחלקה לפסיכולוגיה, ומרצה מן המניין במכללת אחווה. כמו כן, ייעצתה לחברות וארגונים מובילים במשק. בתפקידיה הקודמים במגזר החברתי כיהנה כמנהלת התכניות בקרן רוטשילד-קיסריה ולאחר מכן בקרן גנדיר.

רוברט גולדברג

רוברט גולדברג

בובי גולדברג הינו יו"ר לשעבר של הפדרציה היהודית של קליבלנד כמו גם יו"ר לשעבר של ארגון הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה. כיום הוא משמש כיו"ר עמית של הפרויקט הלאומי לקהילה האתיופית בישראל. בין תפקידיו  בעבר: יו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב, ממייסדיו של בית ספר עגנון (בית ספר יהודי בקליבלנד), יו"ר של כוח המשימה של הסוכנות היהודית לנושא הנגב והגליל ונאמן של קרן הנגב. בובי הינו תומך של איפא"ק ונאמן של "נפש בנפש" (ארגון שמביא עולים מצפון אמריקה לישראל). הוא ממשיך למלא תפקיד מרכזי בפיתוח תוכניות בין קהילת קליבלנד לחוות השומר, בסיס של צה"ל בגליל. לבובי בית בישראל משנת 1969 והוענקה לו אזרחות כבוד של העיר בית שאן.

שרה הורנד

שרה הורנד

שרה הורנד היא אדריכלית, פעילה חברתית ואסטרטגית יצירתית. במסגרת העבודה ההתנדבותית שלה בעמותות ללא כוונת רווח, היא הייתה מייסדת-שותפה של המעבדה לאמנות ולתרבות יהודית בקליבלנד, אוהיו, יוזמה אשר זכתה לפרסים ברמה הארצית. היא מתגוררת כיום בתל אביב. שרה בעלת תואר שני באדריכלות מאוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון באמנויות יפות במגמת עיצוב סביבתי מבית הספר לעיצוב ע"ש פרסונס.