שיתופים - ועד מנהל 


חברי הוועד המנהל של שיתופים

חברי הוועד המנהל

חברי הוועד


רוני דואק

רוני דואק

יו"ר שיתופים

יו"ר שיתופים. איש עסקים, מייסד ויו"ר "ציונות 2000 – לאחריות חברתית", ארגון חברתי אשר שם לו למטרה לפתח תרבות של אחריות חברתית בקרב הקהילה האזרחית והעסקית בישראל. בשנת 1998 זכה מר דואק ב-"אות הנשיא למתנדב" עבור תרומתו לקהילה ובשנת 2004 מונה על-ידי ראש הממשלה אריאל שרון ליושב ראש מועצת הרשות הלאומית למלחמה בסמים. כמו כן, שימש רוני כיושב ראש משותף לוועדה המייעצת של UJC ישראל ומכהן מזה למעלה מעשור כחבר הוועד המנהל של קרן רש"י. משנת 2006 רוני דואק מכהן כיו"ר "שיתופים – לקידום החברה האזרחית". במסגרת חגיגות השישים למדינת ישראל, נבחר להדליק משואה בטקס הממלכתי בערב יום העצמאות.

איל מלמד

איל מלמד

מבעלי ומנהלי "מי גולן אנרגיית רוח בע"מ", החברה המובילה לייצור חשמל מאנרגית רוח בישראל. שירת כראש האגף לקשרי חוץ ולשיתוף פעולה בינלאומי במשרד רוה"מ. מר מלמד הינו בעל בעל תואר ראשון בכלכלה, מאוניברסיטת ת"א ובוגר קורסי ניהול בבית-הספר למנהל עסקים על-שם "רקנאטי" באוניברסיטת ת"א.

איציק תורג'מן

איציק תורג'מן

איציק כיהן כמנכ"ל קרן רש"י משנת 2012 ועד 2016. הוא הצטרף לקרן בשנת 2008, לאחר קריירה רבת שנים ורב הישגים בצה"ל. במסגרת עבודתו בצבא, הוא ייסד וניהל את "עתידים", תוכנית אשר מאתרת תלמידים בפריפריה שהם בעלי פוטנציאל גבוה ומלווה אותם במהלך לימודיהם האקדמיים. כמהנדס אלקטרוניקה בהכשרתו, הוא מילא בעבר תפקידים שונים ביחידת המו"פ של חיל המודיעין. איציק קיבל את פרס ביטחון ישראל בשנת 1988 ואת פרס ראש אמ"ן לחשיבה יוצרת ב-1999. בשנת 2003 הוענק לו תואר עמית כבוד מטעם הטכניון. 

אפי כהן

אפי כהן

אפי כהן הוא מנכ״ל מרכז המחקר והפיתוח של סיילספורס בישראל, וסגן נשיא בכיר, מוצר והנדסה בדאטורמה, חברת בת של סיילספורס. עד לאחרונה, היה מייסד שותף ומנהל טכנולוגיות ראשי בדאטורמה, שנרכשה על ידי סיילספורס בשנת 2018. אפי בעל ניסיון של 20 שנים בפיתוח ובניהול של מוצרים וצוותים מובילים בתעשייה.

לפני שהקים את דאטורמה בשנת 2012, היה חלק מצוות המייסדים והעובד הראשון של חברת Eyeblaster
(MediaMind / Sizmek) שם הוביל ובנה את הארכיטקטורה והטכנולוגיה כסמנכ"ל טכנולוגיה. חברת MediaMind הונפקה לראשונה לציבור בשנת 2010 בבורסת נאסד״ק ונרכשה על ידי DG Inc בשנת 2011.

בקי כספי

בקי כספי

סגנית נשיא בכירה לפעילות הגלובלית של הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה, כמו גם המנכ"לית של המשרד הישראלי של JFNA מאז 2007. במסגרת זו, בקי מובילה את הצוות המשמש כעיניים ואוזניים – ולעתים קרובות גם הקול – של יהדות צפון אמריקה ותנועת הפדרציה בישראל. בקי מפקחת על מאות פרויקטים, משימות ופעילויות של הפדרציות בישראל, מנהלת את לוח התכנון הגלובלי של JFNA ומובילה את הקשר עם שותפיה ההיסטוריים של JFNA, מייצגת את הארגון בציבור הישראלי ובכלי התקשורת בישראל, ומקיימת קשר ישיר ומתמשך עם ממשלת ישראל. לפני שהצטרפה ל-JFNA עבדה בקי במשך 16 שנים בארגון הג'וינט האמריקאי. בין תפקידיה בג'וינט שימשה כדירקטורית בכירה לפיתוח משאבי אנוש בעולם, סגן מנהלת ליחסים בינלאומיים, ומנהלת משאבי אנוש ואדמיניסטרציה של מכון מאיירס ברוקדייל. בקי היא האישה הראשונה שמונתה לצוות הניהול הבכיר הגלובלי של הג'וינט. יש לה רקע נרחב בניהול תפעולי, משאבי אנוש ופיתוח משאבים פיננסיים. בקי אוהבת ארכיאולוגיה ומנגנת באבוב בתזמורת, נשואה ואם לשלושה ילדים וגרה במוצא עילית.

ג'וזף גיטלר

ג'וזף גיטלר

ג'וזף גיטלר הוא מייסד ויו"ר לקט ישראל – הארגון הגדול בארץ להצלת מזון ומשאבים. נוסף על עבודתו בלקט ישראל, ג'וזף הוא חבר מייסד של עמותת 'תן גב' ושל עמותת 'ישראל תורמת'. חבר פעיל בוועד המנהל של המרכז הרפואי מאיר, בוועד המנהל של רי-ספקס, בוועד המנהל של מחנה קיץ אניסמור, בוועד המנהל של דואליס בקנדה, בוועד המנהל של מרכז פנים, בוועד המנהל של אמנים ומוזיקאים למען ישראל וכן הנציג הישראלי של רשת ה-Foodbanking העולמית.

ג'וזף קיבל את פרס הנשיאות להתנדבות מהנשיא לשעבר שמעון פרס בעבור פעילותו למען נזקקים, קיבל את מלגת הכבוד של המרכז האקדמי רופין לשנת 2017, קיבל את פרס כוהן לשנת 2018, זכה בתואר איש השנה 2018 על ידי רוטרי רעננה, זכה בפרס יגאל אלון למעשה מופת חלוצי לשנת 2016 ונבחר לנאום ב-JedX בשנת 2017 ולנאום ב-TALK ELI בשנת 2015. הוא נבחר לאיש השנה מטעם הקליניקה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן וזכה בפרס בוני ציון של נפש בנפש לשנת 2014. הוא נבחר על ידי העיתון Algemeiner לאחד מ-100 היהודים המשפיעים ביותר בעולם ולאחד מ-50 היהודים המשפיעים בעולם על ידי הג'רוזלם פוסט. לאחרונה נבחר ג'וזף לקבל את פרס אות הדאגה לילדים ונוער בסיכון.

ג'וזף קיבל תואר דוקטור למשפטים מאוניברסיטת פורדהאם ויש לו תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ישיבה.
הוא מתגורר ברעננה עם אשתו וחמשת ילדיהם.

הארייט פין

הארייט פין

הארייט שותפה במשרד עורכי הדין הגדול בישראל הרצוג פוקס נאמן. היא מתמחה בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ומשמשת כיועצת כללית לחברת ההשקעות Mohari Hospitality ולמשרדה של קרן שיינברג. הארייט יושבת בוועדת ההיגוי של Scheinberg Relief Fund. היא עלתה לישראל מבריטניה בשנת 2000, לאחר קבלת התואר במשפטים מאוניברסיטת קיימבריג'.

חגית בכר

חגית בכר

עורכת דין בהכשרתה, בשנים האחרונות משתתפת בהתנדבות בניהול עמותות ("חינוך לפסגות", "העמותה לילדים בסיכון", "ציונות 2000") ויועצת בהתנדבות לחברות בתחום התרומה לקהילה. בעלת תואר ראשון במשפטים מן האוניברסיטה העברית בירושלים וסיימה לאחרונה תואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב.

ענת רמתי-שעשוע

ענת רמתי-שעשוע

ענת רמתי-שעשוע היא יזמית חברתית, פילנתרופית ישראלית ועוסקת מזה 20 שנה בתחום ילדים וצעירים בסיכון. מכהנת כיו"ר ארגון "אור שלום", מייסדת "הבית לסולידריות חברתית" ומקימת העמותה ע"ש אהרן שנדור, לצעירים בוגרי פנימיות, נעדרי עורף משפחתי. שותפה במיזם ההשכלה של תוכנית יתד ומעורבת בעשייתם של עשרות ארגונים חברתיים בישראל. לענת רמתי שעשוע תואר ראשון בחינוך מיוחד וגיאוגרפיה וכן, תואר שני במסלול מחקרי בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב. אמא ל-3 ילדים.
ענת נשואה לאמנון שעשוע, פרופסור, חוקר והייטקיסט ישראלי. ביחד ייסד הזוג את קרן שעשוע – אותה היא מובילה.

רוברט גולדברג

רוברט גולדברג

בובי גולדברג הינו יו"ר לשעבר של הפדרציה היהודית של קליבלנד כמו גם יו"ר לשעבר של ארגון הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה. כיום הוא משמש כיו"ר עמית של הפרויקט הלאומי לקהילה האתיופית בישראל. בין תפקידיו  בעבר: יו"ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב, ממייסדיו של בית ספר עגנון (בית ספר יהודי בקליבלנד), יו"ר של כוח המשימה של הסוכנות היהודית לנושא הנגב והגליל ונאמן של קרן הנגב. בובי הינו תומך של איפא"ק ונאמן של "נפש בנפש" (ארגון שמביא עולים מצפון אמריקה לישראל). הוא ממשיך למלא תפקיד מרכזי בפיתוח תוכניות בין קהילת קליבלנד לחוות השומר, בסיס של צה"ל בגליל. לבובי בית בישראל משנת 1969 והוענקה לו אזרחות כבוד של העיר בית שאן.

רן שריג

רן שריג

לרן יותר מ-18 שנות ניסיון בהנדסה, פיתוח מוצר, מנהיגות וניהול גלובלי. רן הוא מייסד שותף ומנכ"ל דאטורמה – חברת טכנולוגיה לאינטגרציית נתונים ומידע שיווקי. תחת ניהולו גדלה החברה להיות שחקנית גלובלית מובילה בתחומה, עם 17 משרדים ומאות עובדים ברחבי העולם. דאטורמה נרכשה על ידי חברת סיילספורס ב-2018.
בעברו כיהן כסמנכ"ל מחקר ופיתוח ב-MediaMind, חברת טכנולוגיה בתחום הפרסום הדיגיטלי הנסחרת בבורסת נאסד"ק, ובמסגרת זאת הוביל את כל פעילות הפיתוח וההנדסה של החברה.
אב לשלוש בנות, מפקד וקצין בחיל הים.

שרה הורנד

שרה הורנד

שרה הורנד היא אדריכלית, פעילה חברתית ואסטרטגית יצירתית. במסגרת העבודה ההתנדבותית שלה בעמותות ללא כוונת רווח, היא הייתה מייסדת-שותפה של המעבדה לאמנות ולתרבות יהודית בקליבלנד, אוהיו, יוזמה אשר זכתה לפרסים ברמה הארצית. היא מתגוררת כיום בתל אביב. שרה בעלת תואר שני באדריכלות מאוניברסיטת הרווארד ותואר ראשון באמנויות יפות במגמת עיצוב סביבתי מבית הספר לעיצוב ע"ש פרסונס.

שרית פירון

שרית פירון

שרית פירון, מהמשקיעות והמנהלות המובילות בהייטק הישראלי עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בחברות סטארט-אפ מובילות בסיליקון וואלי, ניו יורק ותל אביב, במהלכן הובילה חברות להנפקות ולאקזיטים בולטים כ-CFO ו-CEO.
שרית ידועה במעורבותה ובהנחייתה המעשית ליזמים, אשר מסייעת להם לצלוח אתגרים מגוונים, החל מגיוס הון, חשיבה אסטרטגית וכלה בשדרוג והתרחבות חוצת גבולות ותרבויות. היא חברה במספר דירקטוריונים ומהווה שותפה רבת אמון בקרב קהילת המשקיעים והיזמים כאחד.

כאנג׳לית הובילה את סיבוב הסיד של Datorama והייתה חברת בורד פעילה עד השלמת המכירה ל-Salesforce ב-800 מליון דולר. עד לאחרונה שימשה כשותפה מנהלת בקרן סרקה שהשקיעה בחברות נוספות שנרכשו או הונפקו, ובהן Demisto, Armis, Alooma, Fiverr ועוד. שרית מכהנת כחברת בורד בחברות הציבוריות פריון (PERI) ואבוג׳ן (EVGN).
לשרית תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב.