שיתופים - שירותים למגזר העסקי 


מה אנחנו מציעים לחברות וארגונים מהמגזר העסקי

ארגונים עסקיים

החברה שלך רוצה לפעול לטובת עתיד טוב יותר, ולקדם פתרונות לבעיות מהותיות בחברה הישראלית? הגעת למקום הנכון. אנחנו מזמינים אותך ואת ארגונך לקחת חלק ביוזמות שמייצרות שינוי חברתי מדיד ובר-קיימא, ולתרום מניסיונכם ומתפיסת עולמכם.

 

בואו להיות השותפים שלנו לשינוי חברתי

אנו פועלים במודל קולקטיב אימפקט, המשלב מגוון שחקנים ובעלי עניין מהממשלה, המגזר העסקי, החברתי והציבורי שעוסקים – כל אחד מכיוון אחר – בהיבטים שונים של אותה בעיה חברתית, ומכנס אותם לטובת מטרה משותפת. השותפות ביוזמת קולקטיב אימפקט יוצרת עבורך ועבור הארגון שלך הזדמנות ייחודית:

  • להשתלב במהלך לאומי ורב מגזרי בהובלת בכירים מהמגזר הציבורי, העסקי והחברתי
  • לקחת חלק בטיפול בסוגיה בעלת ערך גבוה לארגון, לקוחותיו ועובדיו
  • להיות חלק ממהלך שמקדם טיפול בבעיה חברתית מורכבת ודחופה
  • ליצור קשרים וממשקים ישירים עם גורמי ממשל וגופים חברתיים בשדה
  • להשפיע על קידום מדיניות
  • להיות שותף למהלך בעל מטרות מוגדרות שמוביל לתוצאות מדידות, ומספק מידע ונתונים על השדה.
  • להתנסות במודל פעולה חדשני ובינלאומי, אותו מאמצים בימים אלו ארגונים ציבוריים חברתיים ועסקיים מובילים ברחבי העולם כאמצעי להשפעה חברתית

 

היוזמות שלנו:

אנחנו פועלים בימים אלו כארגון השדרה של שלוש יוזמות קולקטיב אימפקט שמקדמות שותפויות רב-מגזריות לקידום סוגיות בעלות חשיבות ודחיפות לאומית:

אנו מביאים ניסיון ייחודי של מעל 15 שנים ביצירה וליווי של תהליכי השפעה חברתית, תהליכי שיתוף במשרדי ממשלה ושותפויות בין-מגזריות, והיכרות מעמיקה עם החברה האזרחית, המגזר העסקי והציבורי בישראל.

הסטודיו למהלכים משותפים

קולקטיב אימפקט הינו מודל חדשני, והוא מתהווה תוך כדי תנועה. משום כך אנו מקיימים למידה מתמדת, שמטרתה הרחבת המתודולוגיות והעמקת היכולות של כלל השותפים ביוזמות השונות. לקחנו על עצמנו גם את משימת הנגשת הידע לטובת פיתוח תרבות של חשיבה מערכתית ויצירת שינוי במסגרת מהלכים משותפים – ואת כל זאת אנו עושים במסגרת הסטודיו למהלכים משותפים. אם ברצונך לדעת עוד על עולמות התוכן של השפעה חברתית משותפת, ולהתנסות בחשיבה על תהליכים משותפים, נשמח לתפור חליפת הכשרות ולמידה למידותיך.

נשמע מעניין? נשמח לדבר! ניתן לפנות אלינו פה או למייל: info@sheatufim.org.il

• רוצה ללמוד עוד על חלקו של מגזר עסקי בקולקטיב אימפקט? קרא/י את המאמר קואליציית העסקים ביוזמת 5פי2 – סיפורה של שותפות ייחודית
• רוצה להכיר לעומק את מודל הפעולה? מאמרים וסקירות בנושא קולקטיב אימפקט בספרית הידע שלנו