פילנתרופיה 


מה אנחנו מציעים לפילנתרופים ולמנהלי קרנות

פילנתרופיה

אתה או ארגונך מחפשים דרך להשפיע על סוגיה חברתית משמעותית? רוצים לקחת חלק ביצירת שינוי מערכתי, ברמה הלאומית? הגעתם למקום הנכון. אנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת שותפים רב-מגזרית, לתרום מניסיונכם ולהשפיע על אופני הפעולה בהתאם לתפיסת עולמכם. 

בואו להיות השותפים שלנו לשינוי חברתי

אנו פועלים במודל קולקטיב אימפקט, המאחד בעלי עניין מהפילנתרופיה יחד עם המגזר הציבורי, החברתי והעסקי לטובת מטרה משותפת. השותפות ביוזמת קולקטיב אימפקט מייצרת הזדמנות ייחודית: 

  • להשתלב במהלך לאומי בו שותפים בכירים משלושת המגזרים, ולהשפיע על הגדרת המטרות וכיווני הפעולה
  • לחבור לגופים פילנתרופים נוספים במהלך שמייצר מכפלת כוח ואימפקט רחב
  • להיות חלק ממהלך שמקדם סוגיה חברתית שנמצאת בקונצנזוס רחב בחברה הישראלית
  • לייצר קשרים וממשקים ישירים עם גורמי ממשל וגופים חברתיים בשדה הפעולה
  • להשפיע על קידום מדיניות בישראל
  • לקחת חלק בטיפול בסוגיה בעלת רלוונטיות גבוהה למטרות הקרן שלך וקהלי היעד.
  • להשתתף במהלך בעל מטרות מוגדרות שמוביל לתוצאות מדידות, ומספק מידע ונתונים על השדה.
  • להתנסות במודל פעולה חדשני ובינלאומי, על פיו פועלים גופים פילנתרופים מובילים ברחבי העולם.

היוזמות שלנו

אנחנו פועלים בימים אלו כארגון השדרה של שלוש יוזמות קולקטיב אימפקט בסוגיות בעלות חשיבות ודחיפות לאומית: 

למה שיתופים? 

אנו מביאים ניסיון ייחודי של מעל 15 שנים ביצירה וליווי של תהליכי השפעה חברתית, תהליכי שיתוף במשרדי ממשלה ושותפויות בין-מגזריות. לשיתופים  היכרות מעמיקה עם הפילנתרופיה, החברה האזרחית, המגזר הציבורי והעסקי בישראל. כארגון שדרה, אנו מובילים למידה של הסוגיה לעומק ומחברים בין כלל השחקנים הרלוונטיים ליצירת רשת שותפים – שיחד מתווה את האסטרטגיה ליצירת המענים הדרושים, ומוודאת את יישומם. לאורך הדרך מושם דגש רב על מחקר ופיתוח ידע מקצועי והנגשתו לכלל השחקנים ובעלי העניין.

בעברנו, עסקנו בפיתוח של פילנתרופיה אסטרטגית ובמתן כלים מקצועיים, בין השאר במסגרת המכון הישראלי לפילנתרופיה שפעל בשיתופים בשנים 2017-2018. 

הסטודיו למהלכים משותפים

קולקטיב אימפקט הינו מודל חדשני, והוא מתהווה תוך כדי תנועה. משום כך אנו מקיימים למידה מתמדת, שמטרתה הרחבת המתודולוגיות והעמקת היכולות של כלל השותפים ביוזמות השונות. לקחנו על עצמנו גם את משימת הנגשת הידע לטובת פיתוח תרבות של חשיבה מערכתית ויצירת שינוי במסגרת מהלכים משותפים – ואת כל זאת אנו עושים במסגרת הסטודיו למהלכים משותפים. אם ברצונך לדעת עוד על עולמות התוכן של השפעה חברתית משותפת, ולהתנסות בחשיבה על תהליכים משותפים, נשמח לתפור חליפת הכשרות ולמידה למידותיך.

נשמע מעניין? נשמח לדבר! ניתן לפנות אלינו פה או בדוא"ל: info@sheatufim.org.il