שיתופים | איך מגיעים אלינו 


בית שיתופים: איך מגיעים

איך מגיעים אלינו

כתובתנו:

שיתופים לקידום החברה האזרחית
ת.ד 3225 בית יהושע 40591
טלפון: 09-8301400

 

הגעה ברכב:

ב-waze: שיתופים – לקידום החברה האזרחית

מאיילון או מכביש 2 (כביש החוף): יורדים במחלף פולג לכביש 553 (לכיוון אודים) המוביל לכניסה לבית יהושע. אחרי שפונים שמאלה לבית יהושע נוסעים כ- 200 מטר על רחוב האודם (הרחוב הראשי). לאחר הפניה השלישית ימינה ניתן לראות את בית שיתופים בצד ימין – מבנה דו קומתי מחופה עץ.

לכניסה לחניון יש לפנות ימינה (יש שילוט), ושוב ימינה למפרץ החנייה (בצמוד למזכירות המושב). לפתיחת השער יש ללחוץ על האינטרקום הממוקם מצידו השמאלי של שער החניון. משרד הקבלה של שיתופים ממוקם בקומה השנייה.

לבאים דרך כביש 4 (כביש גהה): פונים שמאלה בצומת דרור לכביש 553 וממשיכים בנסיעה כ2.5 ק"מ עד לכניסה לבית יהושע. אחרי שפונים ימינה לבית יהושע נוסעים כ- 200 מטר על רחוב האודם (הרחוב הראשי). לאחר הפניה השלישית ימינה ניתן לראות את בית שיתופים בצד ימין – מבנה דו קומתי מחופה עץ.

לכניסה לחניון יש לפנות ימינה (יש שילוט), ושוב ימינה למפרץ החנייה. לפתיחת השער יש ללחוץ על האינטרקום הממוקם מצידו השמאלי של שער החניון. משרד הקבלה של שיתופים ממוקם בקומה השנייה.

 

הגעה ברכבת:

יורדים בתחנת בית יהושע, יוצאים מהתחנה לכיוון בית יהושע, הולכים ישר על הדרך הראשית (רחוב ספיר) עד לפניה השנייה ימינה. עוברים תחנת אוטובוס מעץ מצד שמאל, ואחריה פניה שמאלה המובילה לשער הירוק של שיתופים. ניתן לראות את בית שיתופים בצד שמאל – מבנה דו קומתי מחופה עץ. לפתיחת השער יש ללחוץ על האינטרקום הממוקם בצידו השמאלי של השער.

ליצירת קשר לחצו כאן