שיתופים | המומחיות שלנו 


המומחיות שלנו

מובילים תהליכים משותפים לשינוי חברתי

המומחיות שלנו

קולקטיב אימפקט

אנו בשיתופים משמשים כארגון שדרה ליוזמות קולקטיב אימפקט, ובמקביל מייעצים למהלכים נוספים שמתקיימים בארץ באמצעות המודל או בהשראתו. מאז שנת 2013 אנו מהווים ארגון השדרה של יוזמת קולקטיב אימפקט הראשונה שהוקמה בישראל – יוזמת TOP15 להרחבת מעגל המצוינות במתמטיקה ומדעים. החל משנת 2021 מהווה שיתופים ארגון השדרה של שתי יוזמות קולקטיב אימפקט נוספות – אחת בזירת המאבק באלימות מגדרית במשפחה, ושניה בנושא בדידות ואיכות חיים של קשישים בקהילה.

עוד על יוזמות קולקטיב אימפקט

מהלכים משותפים

בשני העשורים האחרונים צברנו ניסיון עשיר בניהול, ליווי והובלה של מהלכים משותפים, בין-מגזריים, לשינוי חברתי. ליווינו כ-40 תהליכי שיתוף ב-10 משרדי ממשלה שונים, בהם לקחו חלק אלפי בכירים מהממשלה, מהמגזר העסקי-פילנתרופי ומהחברה האזרחית. במקביל פעלנו לחיזוק ההשפעה החברתית של מנכ"לים חברתיים ולקידום שיתופי פעולה בין-מגזריים, במגוון מסגרות למידה. 

עוד על המהלכים המשותפים שהובלנו

מחקר ופיתוח ידע

מאז ומתמיד היו פיתוח ידע והפצתו אסטרטגית פעולה מרכזית של שיתופים, הן למטרת הרחבת ההשפעה של הארגון והן לטובת התמקצעות השדה וכלל השחקנים השותפים בו. במסגרת זו פותחה תורת הניהול החברתי וארגז הכלים של המנהל/ת החברתי/ת. במסגרת זו פותחה בשיתופים תורת הניהול החברתי ולצידה שולחן העבודה של המנהל/ת החברתי/ת, כמו גם ידע מקצועי בנושא תהליכי שיתוף ציבור פיזיים ומקוונים, ועבור יוזמות מסוג קולקטיב אימפקט ומרחבי השפעה. בכל אלו מושם דגש על פיתוח ידע יישומי המשלב תיאוריה מהארץ ומהעולם עם תובנות מהשטח, הפצתו והנגשתו לכלל השחקנים ובעלי העניין.

עוד על מחקר ופיתוח ידע בשיתופים