שיתופים | חשיבה מערכתית להובלת שינוי חברתי: הסטודיו מארח את לילך דורה 


חשיבה מערכתית להובלת שינוי חברתי

הסטודיו מארח את לילך דורה

חשיבה מערכתית להובלת שינוי חברתי: הסטודיו מארח את לילך דורה

שמחנו לארח בסטודיו למהלכים משותפים את לילך דורה לשיחה על חשיבה מערכתית להובלת שינוי חברתי. במסגרת המפגש הבנו הסטודיו לוגויחד מהי חשיבה מערכתית, במה היא משרתת אותנו, והכרנו מודלים פרקטיים לעבודה עם חשיבה מערכתית.

המפגש מבוסס על תפיסת החשיבה המערכתית כתשתית להובלת שינויים מערכתיים, והתמקד בשני מודלים פרקטיים לניתוח בעיות מערכתיות: מודל למיפוי דינמיקה מערכתית על פי פיטר סנג'י ומודל ה-Causal Loop Diagrams.

המפגש נערך ב-4.11.20, בזום, והשתתפו בו כ-50 מובילים/ות ופעילים/ות במהלכים משותפים, אנשי ונשות מקצוע בתחום. הנך מוזמנ/ת לצפות בהקלטה:

וידאו

 

תכני המפגש

חומרים נוספים לעיון

lilach

 

על לילך דורה

לילך דורה, מנהלת מכון מעברים ליעוץ ארגוני והנחיית קבוצות, היא יועצת ארגונית ומנחת קבוצות מוסמכת ובכירה. בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום במגזרים העסקי, החברתי והציבורי. לילך מובילה תהליכי שינוי מערכתי וארגוני ותהליכים אסטרטגיים במגוון רחב של ארגונים ומערכות.  

 

להמשך קריאה
עוד תוכניות בנושא

"מה אני עושה כשאין לי מושג מה לעשות?" סדרת מפגשים עם גדי ברייר

הסטודיו למהלכים משותפים מבית שיתופים שמח לארח את גדי ברייר לשלושה מפגשים בנושא: אסטרטגיות ניהול ומנהיגות הסטודיו לוגולצמיחה ושגשוג במציאות מורכבת. גדי ברייר, פסיכולוג ויועץ ארגוני, מנכ"ל חברת הייעוץ יהב, ינחה ויוביל אותנו בתכנית מרתקת ורלוונטית במיוחד לימים אלה. לסדנה מוזמנים/ות מנהלים/ות המובילים/ות והפועלים/ות במהלכים משותפים, אנשי ונשות מקצוע בתחום.

לעמוד התוכנית

מפגש למידה בנושא מהלכים משותפים

הזדמנות ייחודית לשמוע תפיסות חדשות להובלת מהלכים משותפים, להבין מה מקומך ותפקידך במהלך משותף, ולחשוב יחד כיצד למנף את התכונות הייחודיות של הארגון שלך לטובת קידום המטרות המשותפות

לעמוד התוכנית

הסטודיו למהלכים משותפים

הסטודיו למהלכים משותפים מבית שיתופים מציע למנהלי ארגונים, מובילי מהלכים, יזמים ופעילים חברתיים – מגוון של תכנים, תפיסות וכלים יישומיים בעולמות ההשפעה החברתית המשותפת.

לעמוד התוכנית