שיתופים | הסטודיו למהלכים משותפים 


הסטודיו למהלכים משותפים

לומדים קולקטיב אימפקט

הסטודיו למהלכים משותפים

הסטודיו למהלכים משותפים כולל מגוון של פלטפורמות למידה לבכירים ואנשי מקצוע משלושת המגזרים, אשר מובילים ושותפים במהלכים משותפים.הסטודיו לוגו בסטודיו מתקיימים ימי עיון, הרצאות, סדנאות, תכניות ייעודיות ותהליכי ייעוץ. 

נושאים מרכזיים בסטודיו: קולקטיב אימפקט – תפיסת עולם ומודל פעולה, משילות משתפת ושיתוף ציבור, מרחבי השפעה – מהלכים משותפים של המגזר השלישי, שינוי מערכתי, חברה רב-מגזרית ושותפויות.

 

מפגשים חדשים של "הסטודיו מארח"!

בימים של מציאות משתנה ודינאמית, הצורך לפעול יחד לקידום סוגיות חברתית בוערות מתחזק, ואנו נדרשים לשכלל את הכלים והמיומנויות שלנו ולפעול בדרכים חדשות. במפגשי הסטודיו נארח מגוון מומחים בנושאים הרלוונטיים למהלכים משותפים ולמציאות הנוכחית. המפגשים יתקיימו בזום וחלקם יוקלטו גם ללמידה חוזרת עבור הנרשמים. המפגשים בהרשמה מראש, ללא עלות.

למפגשים קודמים של "הסטודיו מארח" לחצו כאן

 

 יום למידה: אקוסיסטם רשותי על פי גישת קולקטיב אימפקט – 13.7.2021

עיצוב אקוסיסטם רשותי הוא מהלך שבו הרשות המקומית בוחרת לקדם נושא מרכזי / מורכב באמצעות שותפות רב-מגזרית, מתוך הנחת העבודה כי מהלך מערכתי של כל השותפים יוביל להסכמה על הבעיה המשותפת ולהשגת המטרה הרשותית והיעדים. במפגש צללנו להכרות עם ארגז הכלים ושילבנו ידע תיאורטי, כלים מעשיים, המלצות ודוגמאות, וגם לקחים וטעויות שעשינו לאורך הדרך. לחומרי המפגש לחצו כאן

 

המגרש – מובילים מהלכים משותפים

המגרש היא תוכנית למידה ייחודית למנהלים ומובילים של מהלכים קולקטיביים מגוונים הפועלים לפתרון סוגיות חברתיות מורכבות. במגרש אנו נלמד במשותף, נשכלל את התפיסות והפרקטיקות בניהול מהלכים משותפים, וביחד נבנהHamigrash נדבך נוסף בפרופסיה בהתהוות.

התכנית בת יומיים מרוכזים של למידה יישומית המשלבת שיטות למידה ייחודיות, הכרות עם התיאוריה לצד המעשה – כלים, תהליכים שהתקיימו ועוד. התכנית תתקיים במהלך 2021, ההשתתפות בתכנית היא לאחר בחינת התאמה ורלוונטיות משותפת, מספר המקומות מוגבל. פרטים נוספים בהמשך.

 

מעניין אותך? נשמח לדבר!

>> לפרטים נוספים והזמנת הרצאות וסדנאות מהסטודיו, ניתן לפנות למיכל לוקיץ' ירום, מנהלת הסטודיו למהלכים משותפים yarom.michal@sheatufim.org.il

>> ל"שיתופידע", הדיוור המקצועי שלנו בנושא השפעה חברתית משותפת לחצ/י כאן

 

להמשך קריאה
עוד מהסטודיו למהלכים משותפים

מפגש למידה בנושא מהלכים משותפים

הזדמנות ייחודית לשמוע תפיסות חדשות להובלת מהלכים משותפים, להבין מה מקומך ותפקידך במהלך משותף, ולחשוב יחד כיצד למנף את התכונות הייחודיות של הארגון שלך לטובת קידום המטרות המשותפות

לעמוד התוכנית

רב מגזריות - יום למידה לתכנית העמיתים של מעוז

יום למידה במסגרת תכנית העמיתים לבירור התפיסה של רב מגזריות כבסיס להובלת שינוי, ולהעמקה בהבנת התפקידים השונים של כל מגזר והערך המוסף הייחודי של כל אחד מהם בתוך מהלך משותף

לעמוד התוכנית

"מה אני עושה כשאין לי מושג מה לעשות?" סדרת מפגשים עם גדי ברייר

הסטודיו למהלכים משותפים מבית שיתופים שמח לארח את גדי ברייר לשלושה מפגשים בנושא: אסטרטגיות ניהול ומנהיגות הסטודיו לוגולצמיחה ושגשוג במציאות מורכבת. גדי ברייר, פסיכולוג ויועץ ארגוני, מנכ"ל חברת הייעוץ יהב, ינחה ויוביל אותנו בתכנית מרתקת ורלוונטית במיוחד לימים אלה. לסדנה מוזמנים/ות מנהלים/ות המובילים/ות והפועלים/ות במהלכים משותפים, אנשי ונשות מקצוע בתחום.

לעמוד התוכנית